Unohtuiko salasana?

Tere tulemast Staffpoint Eesti uuele kodulehele!

Tere tulemast Staffpoint Eesti uuele kodulehele!

Oleme oma kodulehe täielikult kaasajastanud nii välisilmelt kui ka sisult. Lisaks arvutile on võimalik meie kodulehega tutvuda hõlpsasti ka nutitelefoni ning tahvelarvuti abil. Uute töökohtade rubriik ning CV-de edastamine toimivad nüüd uuel moel.
Kindlasti tasub tutvuda meie teenustega ning lugeda infot kogu Staffpoint kontserni kohta. Viimastel aastatel on meie kliendid soovinud järjest enam meiega rääkida infotehnoloogia mõjudest personalivaldkonna ärile. StaffPointi pakub teenustepaketti, kus on kombineeritud StaffPointi värbamis- ja tööjõurendialane oskusteave, Spring House’i koolitusteenused ja Saima Softi tarkvaralahendused. Oleme trendiloojaks tööeluvaldkonnas ja aitame nii firmadel kui töötajatel uuendusprotsessidega kaasa minna. Seepärast olemegi välja arendanud unikaalse suunda näitava teenustepaketi ettevõtetele, milles on ühendatud meie ekspertide laiaulatuslikud teadmised ja oskused.

Ka meie täiesti uue kodulehe arendamine ei lõppe siinkohal, vaid pigem on see alguseks tänapäevastel tehnoloogilistel lahendustel põhineva keskkonna loomisel, mis ühendab nii värbamisprotsessi, töötajate oskuste arendamise kui ka töö planeerimise ja korraldamise. Kindlasti saame oma kodulehel edastada infot uutest tehnoloogilistest lahendustest meie klientidele juba lähiajal.