Unohtuiko salasana?

StaffPointi kontsern

StaffPoint – tööelu suunanäitaja

StaffPoint soovib olla kogu tööelu suunanäitajaks ja aidata ettevõtetel ja töötajatel ajaga kaasas käia ning uueneda. Oleme selles valdkonnas tegutsenud alates 1970. aastatest ja saame toetuda oma mahukale kogemustepagasile, et seda tööd hästi teha.

Igal aastal aitame peaaegu 30 000 inimesel oma karjääriunistustele lähemale jõuda. Soomes kuulume riigi erasektori suurimate tööandjate ja maa suurimate koolitusorganisatsioonide hulka.

StaffPoini kontsernil on kolm põhitegevusala: StaffPoint pakub personaliteenuseid, Spring House koolitusi ja Saima Soft personalijuhtimistarkvara. Kogu kontserni aastakäive ulatub 110 miljoni euroni.

Kontsern annab tööd 300 inimesele. Soomes pakume teenuseid üle kogu maa, seal on meil erinevates piirkondades 20 kontorit, Eestis on Tallinnas üks ning Hispaanias samuti üks keskne kontor. Iga aastal leiab StaffPoint töö 13 000 spetsialistile, Spring House koolitab 20 000 inimest ja Saima Softi tarkvaral on üle kogu maailma 22 000 kasutajat.

StaffPoint Eesti loodi jaanuaris 2004 ja alates sellest ajast oleme tegutsenud siin tööjõurendi, personaliotsingu ja personalihaldusteenuse pakkujana.

Kuni 06.09.2013 kandis Eesti ettevõtte nime Personalipunkt OÜ.

Kuna meie emaettevõte StaffPoint Soome tegutseb personalirenditeenuse ja personaliotsingu alal juba üle 30 aasta, siis annab see ka meile tuntava eelise – kasutades kontsernis kogunenud teadmisi ja kogemusi ning kaasaegseid IT-lahendusi, saame oma klientidele pakkuda parimat personaliteenust Eestis.