Unohtuiko salasana?
Teenused ettevõtetele

Usalduslik partnerlus läbi töösuhte erinevate etappide

StaffPointi kontsern pakub ettevõtetele rätsepatööna kujundatud teenustepaketti, kus on kombineeritud StaffPointi värbamis- ja tööjõurendialane oskusteave, Spring House’i koolitusteenused ja Saima Softi tarkvaralahendused. Soovime olla trendiloojaks tööeluvaldkonnas ja aidata nii firmadel kui töötajatel uuendusprotsessidega kaasa minna. Seepärast olemegi välja arendanud unikaalse suunda näitava teenustepaketi ettevõtetele, milles on ühendatud meie ekspertide laiaulatuslikud teadmised ja oskused.

Meil on põhjalikud teadmised järgmistes valdkondades: toitlustamine, kaubandus, tööstus, logistika, ehitus, kinnisvarahaldus, kommunikatsioon, kõnekeskused ja kontoritöö ning oma teenuseid pakume nii era- kui avalikule sektorile.

Tööjõurent ja personalihõive teenused

Tööjõurendi kaudu on firmadel lihtne uut personali värvata. Meil on suur andmebaas töötajatest, kelle hulgast saab valida parimaid töötajaid just siis, kui teil neid hädasti vaja läheb – ning te ei pea ise tegelema ajamahuka värbamisprotsessiga. Lisaks pakume professionaalseid personalihõive teenuseid, mille abil on teil alati vajalik hulk põhitöötajaid olemas.

Rekrytointipalvelut

Värbamisteenused

Värbame teie ettevõttele nii tippjuhte kui ka alles karjääri alustavaid noori talente läbi StaffPointi kahe teenuse liigi. StaffPoint Executive teenuse kaudu leiame teie ettevõttele parimad võtmeisikud. StaffPointi Värbamisteenuste kaudu leiame teile aga kõige kompetentsemad keskastmejuhid, ametnikud ja töölised.

Henkiloarvioinnit

Töötajate hindamine

Töötajate võimekuse hindamine tagab tulemusliku värbamise. Meie sertifitseeritud eksperdid leiavad teie vajadustele vastavad parimad lahendused, mille abil leiate oma ettevõtte igale tasandile just teile sobivad töötajad. Viime läbi ka 360˚ hindamist ja ettevõtte sisekliima kaardistamist.

Henkilöstövalmennukset

Personalikoolitus

StaffPointi koolitusettevõte Spring House aitab arendada töötajate juhtimis-, müügitöö- ja klienditeeninduse alaseid teadmisi ja muid tööalaseid oskusi. Töötame koos klientidega välja sobivad lahendused, millega mõjutame personali suhtumist ja hoiakuid, millega omakorda tagame organisatsiooni pideva muutumise.

HR-ohjelmistoratkaisut

Personalihaldamise tarkvaralahendused

StaffPointi tarkvaraettevõte Saima Soft pakub uuenduslikke ja klientidele lisaväärtust andvaid personalihalduse tarkvarasüsteeme. Saima tarkvarapaketi moodulid katavad kõiki personalihalduse aspekte ja töösuhte tervet elutsüklit nagu värbamist, personalitööd, personalijuhtimist ja arendamist.

Muutoshallinta

Muutuste juhtimine

Koolitusfirma Spring House pakub teie ettevõttele tuge muutuste juhtimise alal, kui firma laieneb või tegevust kokku tõmbab. Koolitame uusi töötajaid nii, et neist saaksid teie ettevõtte kultuuriga sobivad meeskonnamängijad ning pakume ka outplacement-teenuseid, et vajadusel töötajatele uut rakendust leida.

Ulkoistuspalvelut

Outsourcing

Võimaldab tõhustada inimressursside juhtimist, kindlustada ettevõttele pädev personal ning võimaldada võtmeisikutel firma põhitegevusele keskenduda. StaffPointile võite usaldada palju erinevaid tööülesandeid, mõtleme koos läbi, kuidas tööd kõige paremini korraldada.