Unohtuiko salasana?
Teenused ettevõtetele

Tööjõurent

Tööjõurent – professionaalsed töötajad kiiresti ja paindlikult

Meiega koostöös on töötajate värbamisprotsess kiire, paindlik ja lihtne – saate oma ettevõttesse väljaõppinud töötajad just siis, kui teil vaja ning te ei pea tegelema aja- ning tööjõumahuka personalitöö ja värbamisprotsessiga. Soomes on meie andmepangas üle 13 000 töötaja üle kogu maa (pakun asemele: Meie käsutuses on mahukas andmepank erinevate erialade spetsialistidest,) kelle hulgast leiame kindlasti teile sobivad töötajad. Tänu meie ettevõtte suurusele ja üle 20-aastasele kogemusele tööjõurendi alal saame pakkuda teie ettevõttele vajalikku tööjõudu ka kriisisituatsioonides, vajadusel isegi paari tunni jooksul.

Personalihõive teenused – lisatööjõud efektiivselt ja õigel ajal

Lisaks tööjõurendile saate meilt laiaulatusliku personaliteenuse, mis aitab teie ettevõttele tagada tarviliku hulga lisatöötajaid õigeaegselt ja headel tingimustel, nii nagu tootmisprotsess seda parasjagu nõuab.

Personaliteenuseid pakkudes kasutame kõrgetasemelisi andmetöötlussüsteeme, mille abil haldame oma klientide tööjõu andmebaase. Kliendid saavad ise neid andmebaase kasutades oma personali juhtida või jätta kogu see töö StaffPointi hooleks. Paindlikku süsteemi saab ühendada ka ettevõtetes olemasolevate andmebaasidega.

Teenust rakendatakse kõigepealt ettevõtte osalise tööajaga ja tähtajalise lepinguga töötajate haldamiseks. Täiendavat tööjõudu leitakse vajadusel StaffPointi renditöötajate hulgast. Sel viisil hoitakse ka ettevõtte põhitöötajate koormus kontrolli all, mida on ka töötajate esindajad tunnustanud.