Unohtuiko salasana?
Tööotsijale

Üheskoos Sinu unistuste karjääri nimel

Võimalus teha tulemuslikku ja sisukat tööd on meie arvates iga inimese põhiõiguseks. Seepärast teeme StaffPointis kõik meist oleneva, et üha rohkem inimesi leiaks omale sobiva koha tööturul. Oleme tööelu asjatundjad ja saame inimesi aidata erinevates tööga seonduvates valdkondades. Tutvu meie vabade töökohtadega või tule meie kontorisse, nii saame koos Sinu tööalased unistused teoks teha!

Avoimet työpaikat

Vabad töökohad

StaffPoint aitab aastas tuhandetele inimestele tööd leida. Kui Sa oled näiteks tegev toitlustuses või hotellinduses, kaubanduses, kontoritööl, klienditeeninduses, müügi, IKT, logistika, tootmise, kinnisvarahoolduse või ehituse alal, siis võid kindlasti meie kaudu endale uusi tööalaseid väljakutseid leida.
Tutvu kõigi vabade töökohtadega alloleva lingi kaudu

Miksi StaffPoint

Miks valida StaffPoint?

Aitame karjääriredelil esimesi samme tegevatel noortel saada väärtuslikke töökogemusi, spetsialistidel leida uusi tööalaseid väljakutseid või teha karjääris muudatusi ning vanematel inimestel leida võimalusi tööelus jõudumööda kaasa lüüa. Meie kaudu on võimalik ka koolitust saada. 90% meie töötajatest on meiega rahul – miks, loe juba allpoololeva lingi kaudu!

Executive

StaffPoint Executive juhtidele

StaffPoint Executive on kõrgetasemeline personaliotsinguteenus võtmeisikutele. Aitame töökoha- või karjäärimuutust planeerivatel tippjuhtidel leida endale uus unelmate amet. Tutvu meie vabade töökohtadega või saada meile oma CV, võtame Sinuga ühendust, kui meie ettevõtetest klientidel on Sinu oskustele vastavat töökohta pakkuda.

Vinkkejä

Hea nõu tööotsijatele

Milline on hea CV? Kuidas käituda töövestlusel? Mis juhtub edasi, kui oled meile oma töötaotluse saatnud? Tööotsingud koosnevad mitmest erinevast etapist, mis võivad teinekord ületamatult rasked tunduda. Oleme kogunud kokku meie värbamiskonsultantide parimad nõuanded ja nipid, mille abil saad oma CV, taotluse või kaaskirja tipptasemele vastavaks lihvida ning meid töövestlusel meeldivalt üllatada.