Unohtuiko salasana?
Tööotsijale

Oleme Sinu partneriks tööelu kõikidel etappidel

Oleme abiks Sinu karjääri kõikidel etappidel: aitame Sul tööd leida vastavalt sellele, millist tööd parasjagu vajad – kas oled alles oma karjääri alustamas või juba suure kogemuspagasiga töötaja.

Noored, õppurid ja koolilõpetajad

 • StaffPoint on kui aken töömaailma: teame kuidas kooliaega võimalikult hästi tuleviku suhtes ära kasutada, kuidas praktika kaudu olulisi kogemusi hankida ning kuidas on võimalik erinevate valdkondade ja tööandjatega tutvust teha. Iga kümnes koolilõpetaja on meie kaudu ka püsiva töökoha leidnud.
 • Pakume palju selliseid töökohti, kus saad õppimist ja töötamist paindlikult ja vastavalt oma vajadustele ühendada.
 • Meilt võid saada tööd ka eelneva töökogemuse ja väljaõppeta – piisab vaid, kui Sa tööd ei karda ja oled ise pealehakkamist täis!
 • Tööl omandatud teadmisi ja oskusi saad ka oma õppetöös ära kasutada.

Spetsialistid

 • Aina rohkem inimesi on StaffPointis püsiva töölepinguga ametis. See on osa meie strateegiast.
 • Meie kaudu on Sul ligipääs parimatele töökohtadele Eesti juhtivates ettevõtetes.
 • Kasutades meie professionaalset tööotsingu teenust, säästad palju aega ja vaeva, kuna haldame kogu kandideerimisprotsessi Sinu eest. Oleme Sulle ka heaks partneriks, kui kaalud eriala vahetamist.
 • Pakume paindlikku töökorraldust, arvestades just Sulle sobivat töö asukohta ja tööaja korraldust.
 • Renditöö on ka tõhus meetod erinevate tööandjatega suhete loomisel ja erinevates valdkondades sidemete arendamisel.
 • Tegeleme ka juhtivtöötajate värbamisega, selleks oleme loonud teenuse nimega StaffPoint Executive.

Pensionärid

 • Renditöö on hea võimalus töökoormat vanemas eas vähendada: saad ise vabalt valida, kus, millal ja kui palju töötad.
 • Aitame Sind tagasi tööellu, kui oled ühel või teisel põhjusel tööst eemal olnud. Renditöö on ka töötaja jaoks hõlbus viis uuesti töörütmiga harjumiseks ja tööellu sisseelamiseks.
 • Pakume palju erinevaid võimalusi vanematele inimestele, kes sooviksid saada lisateenistust ning samas ka kodust välja saada ja rohkem teiste inimestega suhelda.
 • Võid saada ka mentoriks noorematele – meie kliendid hindavad kõrgelt seenioride suurt kogemuste- ja teadmistepagasit.

Oleme tööelu suunanäitajaks

Soomes pakub StaffPoint igal aastal oma personaliotsinguteenuste kaudu tööd ca 30 000 inimesele. Erasektori arvestuses kuulub StaffPoint Soome riigi suurimate tööandjate esikümnesse. Ettevõte ja selle teenused on pidevas arengus ja selle kaudu aidatakse ka inimestel tööalaselt kasvada ja areneda. Meie sooviks on olla tööelu suunanäitajaks.
Võime uhkust tunda, et 90% meie töötajatest on soovitanud StaffPointi oma tuttavatele.
„Olen 24-aastane, aga mul on juba mitu aastat StaffPointiga koostööd seljataga. Loodetavasti ei ole teil mingit vanusepiirangut ja võime ka tulevikus koostööd teha! Renditöö on suurepärane leiutis, minusugustele inimestele on see just kõige sobivam töövorm.“ (2013. a töörahulolu-uuringust)
Tahame oma töötajate jaoks olla parimaks võimalikuks tööandjaks ka edaspidi. Tere tulemast meie sekka!

Eestis tegutseb StaffPoint alates 2004. aastast. Meie eeliseks on olnud võimalus kasutada oma Soomes asuva ema-ettevõtte teadmisi ja kogemusi ja kaasaegseid IT-lahendusi pakkumaks oma klientidele parimat teenust Eestis.

EdukasEesti

Oleme õiglane tööandja

StaffPointile on Soomes omistatud tööjõurendi ja personaliteenustega tegeleva õiglase ettevõtte tunnistus. See tunnistus tagab, et oleme õiglaseks partneriks nii oma töötajatele kui ettevõtetele, kes meilt tööjõudu rendivad. Nii võid alati kindel olla, et meie töölepingud, palgamaksmise kord ja töötingimused on kooskõlas kehtiva tööseadusandlusega.
„Minu esimene mulje tööjõurendifirmadest on nüüdseks muutunud. Olen kuulnud palju halba sel alal tegutsevate firmade kohta, aga StaffPointi tegevus on sellele heas mõttes täielik vastand. Olen oma küsimustele saanud alati asjalikud vastused, palgad makstakse välja õigeaegselt ja töörahuloluküsimustega tegeletakse põhjalikult. Töö paindlik iseloom sobib ideaalselt minu praeguse elukorraldusega. Suur tänu StaffPointile suurepärase korralduse ja hea töö eest.“ (2013. a töörahulolu-uuringust)